ankara escort

Yeni yıla şimdiden hazırlanın

Yeni yıla şimdiden hazırlanın

Yeni yıla şimdiden hazırlanın

Yeni yıla şimdiden hazırlanın

2017 yılına sayılı günler kala, cildindeki form kayıplarından ve kırışıklıklardan kurtulmak isteyenler, estetik cerrahi ve medikal uygulamalardan faydalanıyorlar.

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, yeni yılı tazelenmiş bir ciltle karşılamak isteyenlerin son bir aydır, cerrahi ve ameliyatsız yöntemlere yoğun ilgi gösterdiklerini söyledi ve ekledi: “

Yeni yıl yeni umutları ve uzun süredir hayali kurulan şeylerin gerçekleştirilmesinde bir motivasyon kaynağı oluyor.

2017 senesine canlı, dinamik ve çok daha gençleşmiş bir şekilde merhaba demek isteyenler ise, özellikle kırışıklık tedavilerine yöneliyorlar. Kliniklerimizde, kişilerin bireysel ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik pek çok uygulama yapıyoruz. Bunların içinde cerrahi girişimler de var, ameliyatsız ya da medikal çözümler de var”.

Bunlar yaşlı gösteriyor

“ Yaşlı gösteren pek çok unsur var. Özellikle ciltte beliren kırışıklıklar, yanakların sarkması, gözaltı morlukları ve gözaltı torbalanmaları, el üzerindeki lekelenmeler, saçların dökülmesi ve canlılığını kaybetmesi, bir bütün olarak insanı olduğundan daha yaşlı gösteren öğeler. Ciltteki form kayıplarına erken müdahale etmek çok önemli ve bu sebeple Örümcek Ağı estetiğine çok fazla talep var.

İnsanlar artık iş işten geçmeden sorunu zamanında çözümleme yoluna gidiyorlar. Örümcek Ağı estetiği ameliyatsız bir teknik olarak, kırışıklıkları gideriyor, ciltteki sarkma ve form kayıplarını toparlıyor.

Ciltte belirgin bir canlanma ve tazelenme yaşanıyor” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı estetiğinin yağ transferi uygulamasıyla konbinlenmesinin mümkün olduğunun da altını çizdi. Cihantimur şunları söyledi:

“ Örümcek Ağı estetiği ile birlikte uygulayabildiğimiz Cihantimur Yağ Transferi tekniği ile yüz bölgesinde gelişmiş bir kontür hattını oluşturabiliyoruz. Hacim kaybetmiş ve sarkmış yanaklar, gözaltı morlukları ve hatta cilt üzerindeki pürüzler bu iki uygulamanın avantajlarıyla giderilebiliyor”.

Eller ve saçlar çok önemli

“Eller ve saçlar bir diğer yaşlı gösteren bölgelerdir. Özellikle bayanlar son zamanlarda saçlarındaki sağlıksız ve cansız duruştan çok şikayetçiler. Organik Saç enjeksiyonu kök hücrenin faydalarıyla bütünleşerek, saçların tekrar eski canlılığına ve sağlığına kavuşmasını sağlıyor.

Ellerdeki çillenme, lekelenme ve yağlı dokunun azalıp kemikleşmiş yapısı yine çok fazla şikayetçi olunan ve yaşlı gösteren konular arasında.

El sırtına uyguladığımız yağ enjeksiyonları da yine çok iyi geri dönüşler aldığımız uygulamalar arasında yer alıyor. Kısaca yeni yılı bu pratik uygulamalarla canlanmış bir şekilde karşılamak mümkün oluyor.” diyen Cihantimur, hastanın kendi bölgesel yağından alınıp, kök hücreden zengin hale getirilmiş yağ transferi uygulaması yaptıklarının altını çizdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir