ankara escort

Yeni yıla bölgesel zayıflayarak girin

Yeni yıla bölgesel zayıflayarak girin

Yeni yıla bölgesel zayıflayarak girin

Yeni yıla bölgesel zayıflayarak girin

Öğle yemeği arasında bile yaptırabileceğiniz ameliyatsız bir yöntemle, bölgesel yağlarınızdan kurtulup yeni yılı fit görünümünüzle karşılayın.

Her zaman ertelediğiniz yeni yıl planlarını bu yıl gerçekleştirme zamanı. Bu planların önceliğinde yer alan bölgesel yağlardan kurtulmak ise artık ameliyatsız bir yöntemle gerçekleşiyor.

Günlük hayatı etkilemeyen, öğle yemeği arasında bile yaptırabileceğiniz bir tedavi ile kabusunuz olan bölgesel yağlara artık veda edin.

Ameliyatsız bölgesel incelmede son trend soğutma odaklı ultrason teknolojisi Lipocel Body Hifu yenilikçi teknolojisiyle çözüm sunuyor. Tek seans 30 dakikada 1 beden incelme sağlayan tedavi yaz kış demeden kolayca uygulanıyor.

Dermatoloji Uzmanı Doktor Şerafettin Saraçoğlu ameliyatsız bölgesel incelmede kadınların genelde karın, bel bölgesi, basen, bacak içi, üst koldaki bölgesel yağlanma nedeniyle erkeklerin ise bel, karın bölgesindeki yağlanmalar için başvurduğunu belirtiyor.

Lipocel uygulamasının tek seanslık bir uygulama olduğunu belirten Dermatoloji Uzmanı Doktor Şerafettin Saraçoğlu “Lipocel Body Hifu, özel soğutmalı başlığı sayesinde ağrısız ve günlük hayatı etkilemeyen bir çözüm sunuyor.

Uygulamada deri altında 13 mm derinlikteki yağ hücrelerini yoğunlaşmış ses dalgaları ile hücre içerisinde arttırdığı titreşime ve enerji artışına ikincil olarak yağ hücrelerinin yok edilmesini sağlıyor.

Cerrahi işlemlerle elde edilebilen bölgesel incelmeye eşdeğer bir düzelmeyi otuz dakikalık bir işlemle elde etmek mümkün oluyor” dedi.

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye Lipocel Body HIFU, bölgesel zayıflamada etkili bir çözüm sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir