ankara escort

Tuğba Özay diyeti

Tuğba Özay diyeti

Tuğba Özay diyeti

Tuğba Özay diyeti

Güzel ve seksi manken fit ve seksi vücudu ile hemcinslerini kıskandırmaya devam ediyor.Peki güzel ve çekici manken formunu korumayı nasıl başarıyor ve bunu neye burçlu işte o detaylar .Yaşamını işi dışında sporla geçirdiğini bunun hayat felsefesi haline getirilmesi gerektiğini belirten Tuğba Özay nasıl zayıfladı merak edenlere, günlük tempolu yürüyüşler ve kardiyonun olumlu etkilerine dikkat çekiyor.

Tuğba Özay diyet listesi olarak kilo almaya neden olan yağlı yiyeceklerden uzak durulmalı önerilerini hatırlatıyor.

Zayıflama diyeti formülü ve özellikle zayıflama hareketleri konusunda hazırladığı dvd si ile sağlıklı kilo verme ve bölgesel zayıflama hakkında uygulanabilecek yöntemleri veriyor.

Fitness eğitmeni olan ünlü manken detoks un yararlı etkilerini ihmal etmemeyi öneriyor. Düzenli spor yapmayı yaşamımıza nasıl katacağız sorusuna mutlaka haftalık dört kez spor yapmanın alışkanlık haline getirilmesi, günlük ortalama olarak 45 dakikalık yürüyüşler yapmayı öneriyor. Çok hızlı şekilde form tutmak yerine düzenli şekilde spor yaparak zaman içerisinde kazanılacak duruma alışmaları gerekir.
Tuğba Özay diyeti

diyet listesi ve zayıflama diyeti gibi beslenme planlarından önce kişinin sağlıklı yaşam için spor yapmasının önemini katıldığı proğramlarda anlatıyor. Tuğba Özayın diyeti hakkında fast food kültürünün obeziteye neden olduğu, halkımızın beslenme alışkanlıklarındaki hamur işleri ve yağlıların kilo almaya neden olduğu bu durumdan kaçınılması gerekliliğini hatırlatıyor. Hayatı boyunca diyet yapmadığını ancak yaşamı boyunca sürekli şekilde sporla ilgilendiğini belirtiyor.
Tuğba Özayın zayıflama formülü
Tuğba Özayın zayıflama formülü içerisinde kızarmış ekmek tükettiğini üç beyazı tanımlarken tuz şeker ve buzdolabı olarak tanımlıyor. Doğal meyve suları ve zeytinyağlıların yanında, sabah kahvaltılarını kesinlikle ihmal etmediğini belirtiyor.

Öğlenleri ve akşamları salataları tercih ettiğini bunun yanında protein ihtiyacı için et yemenin ihmal edilmemesini belirtiyor. Yüksek kalorili yiyecekleri yediğinde karşılık olarak yoğun spor yaptığını belirtiyor. Selülit sorunlarına karış masaj yapmanın ihmal edilmemesini belirtiyor.
Tuğba Özay zayıflama hareketleri
Fitness uzmanı olan ünlü manken hazırladığı ve takip edenlere önermiş olduğu hareketler sayesinde form tutmanın kolaylaşacağı ve sporun yaşam biçimine dönüştürülmesi gerekliliğini savunuyor. Kendi hazırladığı zayıflama hareketlerinden oluşan videoları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir