ankara escort

lahana suyu nasıl yapılır

lahana suyu nasıl yapılır

lahana suyu nasıl yapılır

lahana suyu nasıl yapılır

Lahana suyunu zayıflamanız için kullanabilirsiniz. Lahana suyu ile bir çok kilo problemlerine son veren ziyaretçilerimizden olumlu yanıtlar alıyoruz. Bunlara örnek olarak birkaç yorumu sizlerle, trdiyet.com olarak paylaşalım.

Lahana suyunu ve kürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık olarak 1 ay oldu, yani kürümün 4.cü haftasındayım göbek ve bacak bölgemdeki kilolardan şikayetçiydim, ancak bu kür gerçekten beni zayıflatıyor. İş yerindeki arkadaşlarım zayıflamama şaşırıyorlar.

Lahana diyetini, Ender saraç hocamızdan duymuştum. Bu kürün ilk 1 ay suyunu ve diğer bir ayda çorbasını yaparak, diyet listeme dahil ettim. Yaklaşık olarak 2 aylık bir süreç sonrasında 8.5 kilogram verdim. Diyet yapacak kişilere tavsiye ediyorum.

Bunun gibi bir çok daha olumlu yorumlarımız var. Şimdi gelelim, lahana suyu hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabını öğrenmeye..

Lahana suyu nasıl yapılır ? Yarım litre klorsuz suyun içerisine 7-8 adet beyaz lahana yaprağını bütün bir şekilde atınız. Daha sonra tenceremizin ağzını kapatarak, 9-10 dakika kısık ateşte pişmesini sağlayarak, haşlayınız. Bu işlemden sonra lahana suyumuzu hazırlamış oluyoruz.

Lahana suyu neye iyi gelir ? Lahana suyunun sadece diyet ile alakalı olmadığını belirtmek isterim. Özellikle karaciğer rahatsızlığı olan ve şeker hastalığı olan kişilere lahana suyunu öneriyoruz. Bir çok hastalığın bitkisel tedavi sürecinde kullanılıyor. Bununla birlikte vücudunuzdaki yabancı maddelerin atılmasında etkin rol oynuyor. Ve en önemlisi, gerçekten doğal yollardan zayıflatan çok etkili bir kür, lahana suyu.

Lahana suyu zayıflatır mı ? Lahana suyu kendi başına sizi zayıflatmaz. Sadece bu suyu içerek, ardından tatlı, tuzlu, ne biliyim diyet yapmadan abur, cubur yemelere devam ederseniz, elbette verim alamazsanız. Ama istikrarlı bir şekilde diyet programlarınıza dahil ederek ve spor yaparak, lahana suyunu tüketirseniz, istediğiniz forma 30 gün içinde girebilirsiniz.

Lahana suyu nasıl içilir ? Lahana suyu kürüne başlarken, öncelikle beslenme programınıza sadece bu suyu dahil ediceksiniz. Daha sonra diyet listesine başlamadan önce, sabahları uyandığınızda bir bardak lahana suyu, ve öğlen, ve akşamüzeri yemeklerden yaklaşık olarak 15 dakika önce içebilirsiniz. Lahana suyunu içme şekliniz böyle olmalıdır. Ayrıca küre, 1 ay süreyle devam edildikten sonra lahana çorbası diyetiyle kürü değiştirmeniz, diyet açısından daha sağlıklıdır.

Lahana suyunun yararlarını ve faydalarını artık, daha iyi biliyorsunuz. Diyet yapacak ve zayıflamak isteyen kişilere, lahana suyu kürünü öneriyoruz. Kimyasal zayıflama haplarıyla sağlığınızla oynamamanızı, site editörleri olarak, tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir