ankara escort

Kolay Göbek Eriten Diyet

Kolay Göbek Eriten Diyet

Kolay Göbek Eriten Diyet

Kolay Göbek Eriten Diyet

Göbek-Eriten-Diyet-Listesi

Kolay Göbek Eriten Diyet

Bütün kadınların ortak sorunlarından birisi de bölgesel kilolardır. Özellikle göbek hepimizin korkulu rüyası olmuştur. Diyet ve bazı egzersizlerle göbeğinizden kurtulabilirsiniz.Nasılmı?Detayları yazımızda paylaştık siz değerli okuyucularımızla. Öncelikle karbonhidrat tüketimini azaltıp protein tüketimini arttırmalısınız.

Çünkü yağların erimesi için karbonhidratların azaltılması gerekiyor ve vücut bir süre sonra enerji kaynağı olarak yağ depolarını kullanmaya başlıyor. Kesinlikle şeker tüketmemelisiniz. Göbek bölgesinde ki fazla kilolarınızdan kurtulmak için şu şekilde bir diyet programı uygulayabilirsiniz:
Kahvaltıda iki adet haşlanmış yumurta yarım bardak süt ve üç adet ceviz.
Ara öğünde bir kase yağsız yoğurt ve bir adet salatalık.
Öğlen haşlanmış veya zeytinyağında sotelenmiş karnıbahar ve salata.
Ara öğünde iki adet havuç bir bardak süt.
Akşam ızgarada az yağlı et bir kase zeytinyağında sotelenmiş yeşil fasülye.
Kesinlikle akşam dokuzdan sonra hiç bir şey yememelisiniz. Günlük iki buçuk litre su içmelisiniz. Ayrıca yeşilçay, adaçayı gibi bitki çaylarını da günde iki veya üç bardak tüketmelisiniz. Diyetin yanında egzersizlere de devam etmelisiniz. Özellikle bölgesel zayıflamak isteyen hanımlar mutlaka egzersiz yapmalıdır.

Öncelikle günde en az bir saat yürüyüş yapılmalı ve karın kaslarınızı çalıştıracak egzersizler yapmalısınız en faydalı olanı mekik çekmektir, ilk başlarda zor gelebilir ama bir kaç gün yapınca vücudunuz alışacaktır. Her yemekten bir saat kadar sonra en az elli tane mekik çekmelisiniz. Herhangi bir sağlık sorunu yüzünden mekik çekemiyorsanız sırtınızı duvara dayayarak oturun ayaklarınızı uzatın ve ayak parmaklarınıza doğru gidip gelin. Diyetle birlikte bu egzersizleri uyguladığınızda göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir