ankara escort

Hadise’nin Diyeti

Hadise’nin Diyeti

Hadise’nin Diyeti

Hadise’nin Diyeti

Güzel ve seksi sanatçı Hadiseyi ideal kilosuna kavuşturan müthiş diyet,Başarılı bir diyet ile bir ayda 8 kilo veren güzel sanatçı yeni görüntüsü ile tam not aldı.Güzel Sanatçıya 8 kilo verdiren o müthiş diyetin detayları.

SABAH: 1 bardak sıcak suyun içine 1 çay kaşığı bal karıştırıp aç karnına için. Ballı sıcak suyunuzu içtikten 10 dakika sonra iki dilim kepek ekmeğinden yapılmış beyaz peynirli, domates ve yeşil biberli tost yiyin. Yanında 1 bardak portakal suyu içebilirsiniz.
ARA: 1 meyve (Muz, incir, Üzüm hariç),
ÖĞLE: İçine biber, domates, biber, yeşillikler, zeytin, tulum peyniri ve 2 yumurta beyazı konmuş koca bir tabak salata. Yanında 4 adet ızgara köfte ya da tavuk ızgara ya da bonfile. Yukarıdaki öğle yemeğini haftanın 4 günü yiyin. Diğer 3 günde yiyeceğiniz salata söyle: içine domates, biber, salatalık ve yeşillikler konmuş koca bir tabak salata. 4 adet ızgara köfte ya da tavuk ızgara ya da
veya bonfile. Üzerine 1 kaşık zeytinyağı koyabilirsiniz.
ARA: iki dilim kepek ekmesine yapılmış kaşarlı tost (yağ sürülmeyecek).

AKŞAM,YEMEĞİNDEN 2 SAAT ÖNCE:
hadise2 kivi, 5 çilek, 1 elmadan oluşan meyve salatası. Üzerine tarçın dökün (tarçın iştah keser ve kan
sekerini dengeler). Eğer meyve salatası yemek istemezseniz, 1 bardak ayran, 2 diyet bisküvi yiyin.
Bu iki seçeneğin dışında bir kase yoğurt veya cacık tüketebilirsiniz.

AKŞAM: 3 seçenekli mönüyü değiştirerek yiyin. 1) içine biber, domates, biber ve yeşillikler konmuş bol limonlu salata. Yanında ızgara balık ya da tavuk (derişiz). 2) Haşlanmış Brüksel lahanası, karnabahar, kabak, ıspanak gibi mevsim sebzeleri. Bir kase yoğurt, 1 dilim kepek ekmeği. 3) Nohut (az yağlı ve etsiz pişirilecek), İçine domates, biber, salatalık ve yeşilliklerin konmuş koca bir kase salata. Nohut sevmeyenler mercimek ve barbunya da yiyebilir.

UYUMADAN ÖNCE: 2 kayısı, 8 adet badem. 4 akşam bu ara öğünü yapın. Haftanın 3 günü de bir çay kaşığı tarçın karıştırılmış bir bardak ılık süt için.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir