ankara escort

Ebru Şallı diyeti

Ebru Şallı diyeti

Ebru Şallı diyeti

Ebru Şallı diyeti

Ebru Şallı sihirli formülü açıkladı.Ünlü manken “Ebru Şallı“, “fazla kilo” ve “selülit” sorunu olanlar için benzersiz bir içecek tavsiyesinde bulunuyor. Özel olarak hazırlayacağınız bu içecek etkisini 5 gün içerisinde gösteriyor. “Ebru Şallı” bu içeceğin fazla kilolar ve selülit için çok etkili olduğunu özellikle vurguluyor. Formülünün fazla kilo ve selülite karşı çok etkili olduğunu belirten güzel manken hem fazla kilolardan ,hemde selülit probleminden kurtulmaya yardımcı olduğunu belirtti.

Ebru Şallı Diyetiyle Kilo ve Selülitten Kurtulun,İşte mucize içeceğin formülünü “Ebru Şallı” açıklıyor;

Malzemelerimiz:

3 tane orta boy kabak
2 tane orta boy enginar
1 adet orta boy soğan
yarım limon suyu
1 avuç kadar brokoli
1 avuç kadar maydanoz
Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Tüm sebzeleri az su içerisinde haşlayın ve su ile birlikte sebzeleri blendırdan geçirin. İçerisine yarım limon suyu ekleyin ve bir kez daha blendırdan geçirdikten sonra isterseniz soğuk isterseniz sıcak olarak için. En önemli nokta içerisine içerisine herhangi bir katkı maddesi eklememek. Sabahları günde sadece 1 bardak taze olarak hazırlayarak içmeniz önerilmektedir. Bu içecek sayesinde “fazla kilolar” ve “selülit” sorun olmaktan çıkacak!
Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir