ankara escort

Ahmet Maranki zayıflama önerileri

Ahmet Maranki zayıflama önerileri

Ahmet Maranki zayıflama önerileri

Ahmet Maranki zayıflama önerileri

Haziran ayının ilk haftasında A.Maranki’nin Kiraz detoksunu yaptık.Konu ile ilgili deneyimleri buradan okuyabilirsiniz.Temmuz ayında bir kez daha kiraz detoksu var, daha sonra ise, yani Ağustos ayında karpuz detoksu olacak.

Haziran ayında kiraz detoksunu uygulayanların ortak görüşü, ciltte gözle görülür bir iyileşme, hissedilir derecede hafiflik, beden ölçülerinde incelme ve  3 günlük uygulama sırasında 2-3 kilo verildiği ancak daha sonra yine eski kiloya dönüldüğü yolunda.

 

Ödem çözücü ve toksinlerin atılımına yönelik bu detoks programından, elbette kalıcı olarak kilo kaybının olmasını beklemek olmaz.

Ancak, toksinlerden kurtulan metabolizmanın çalışma hızının artması, bundan sonrasında yapılacak olan diyet programlarından daha çok verim alınmasını sağlar.

Kiraz ve karpuz detoksları ile toksinlerden kurtulduktan sonra, Ahmet Maranki’nin  zayıflama önerilerine de yer vermek istedik.

İşte, Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler kitabında A.Maranki’nin zayıflama önerileri:

Günümüzün en büyük problemlerinden biri fazla kilodur.Genetik faktörler, hareketsizlik, hatalı beslenme gibi  nedenlerle şişmanlık oluşabilir.

Fazla kiloları bir hastalığa dönüşmeden dengelemek çok önemlidir.Çok hızlı verilen kilolar ve şok programlar genelde sakıncalıdır.

Rastgele hazırlanan zayıflama programları ve diyetler insanın dengesini bozabilir.Sağlıklı ve bilinçli zayıflama, diyetin yanı sıra düzenli egzersizi, bilinçli beslenme tekniklerini, stres atmayı, masajı ve doğal destekleri içerir.
Zayıflamak isteyenler, tuzu az yemeli ve yemek arasında asla su içmemelidir.

Ananas hapları, maydanoz tabletleri, mısır püskülü, sinameki, sarımsak, soğan katkılı doğal preperatlar da metabolizmanın canlanmasına ve toksin atmaya faydalıdır.

Yeşil çay ve tabletleri, mısır püskülü, kiraz sapı, sinameki, rezene, incelmede faydalıdır.Ihlamur, papatya ve nane de iştahı denetler.

Sağlıklı zayıflama programlarında günde en az 1,5-2 litre katkısız sıcak su ve günde en az 3-4 fincan şekersiz bitki çayı içmek çok önemlidir.

Çok özel durumlar dışında asla ve asla hızlı kilo verilmemelidir.En ideali haftada 1 kilo verilmesidir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir